12. 09. 1953

Den, kdy se Jacqueline Lee Bouvierová provdala za Johna Fitzgeralda Kennedyho

Je 12. září 1953 a Jacqueline Lee Bouvierová, 24letá novinářka, se vdává za nově zvoleného senátora za stát Massachusetts – Johna Fitzgeralda Kennedyho, pozdějšího druhého nejmladšího prezidenta v historii USA. Jackie, jak jí všichni říkají, je krásná a elegantní první dáma, která okouzlí nejen Ameriku, ale celý svět. Francouzi se do ní úplně zblázní, politici doslova tají, ženy napadobují její styl. Během zásadních osobních a rodinných, ale i politických rozhodnutí stojí svému manželovi se svým typickým odzbrojujícícm úsměvem vždycky oddaně po boku. A sama se stává ikonou amerických dějin. Až do náhlé a tragické smrti J. F. Kennedyho…

Nejnovější videa na MALL.TV

Sledujte MALL.TV na všech zařízeních

Životy slavných a další oblíbené pořady MALL.TV, můžete sledovat pohodlně v mobilu, ve své Smart TV nebo na XBOXU! Stačí si jen vybrat.

App Store Google Play

MALL.TV lze sledovat na všech těchto platformách a zařízeních:

Apple TV PC Tablet Mobil Internet XBOX Smart TV
mobilní aplikace

Životy slavných je neziskový projekt, který využívá volné dostupnosti společné práce autorů a uspořádává výsledky jejich úsilí na jednom místě tak, aby nejlépe posloužilo svému úmyslu - výuce v českých školách a bylo k dispozici učitelům a učitelkám bez zbytečných bariér.