09. 08. 1969

Den, kdy byla zavražděna Sharon Tateová

Od Mansonova vraždění sice uběhlo už 47 let, případ na sebe ale i nadále strhává pozornost. Naposledy se o Mansonovi začalo znovu mluvit, když v listopadu 2014 oznámil, že se brzy bude ženit. Jeho manželkou se měla stát 26letá Afton Elaine Burtonová, nebo také Hvězda, jak jí Manson přezdívá. Usvědčený kriminálník jí údajně učaroval svými názory na ekologii a ona prý v jeho vinu nevěří. Přestože ze svatby nakonec sešlo (Burtonová tvrdí, že jen z byrokratických důvodů), jejich vztah i nadále trvá. Podle novináře Daniela Simona se ale obřad nekonal, protože vyšlo najevo, že záměrem nevěsty bylo použít po Mansonově smrti jeho tělo jako turistickou atrakci.

Sledujte nejdůležitější okamžiky historie na Twitteru ZDE.

OHODNOŤTE TENTO POŘAD NA ČSFD ZDE.

Autor: Anna Zunová
Střih: Lucie Douchová
Dramaturg: Pavel Zuna
Produkce: Zdenka Weisová
Šéfproducent: Lukáš Záhoř

Nejnovější videa na MALL.TV

Sledujte MALL.TV na všech zařízeních

Životy slavných a další oblíbené pořady MALL.TV, můžete sledovat pohodlně v mobilu, ve své Smart TV nebo na XBOXU! Stačí si jen vybrat.

App Store Google Play

MALL.TV lze sledovat na všech těchto platformách a zařízeních:

Apple TV PC Tablet Mobil Internet XBOX Smart TV
mobilní aplikace

Životy slavných je neziskový projekt, který využívá volné dostupnosti společné práce autorů a uspořádává výsledky jejich úsilí na jednom místě tak, aby nejlépe posloužilo svému úmyslu - výuce v českých školách a bylo k dispozici učitelům a učitelkám bez zbytečných bariér.