24. 11. 1991

Den, kdy zemřel Freddie Mercury

Text prohlášení vydaného 23. listopadu 1991, den před Mercuryho smrtí:

„Po neustálých spekulacích tisku v průběhu posledních dvou týdnů potvrzuji, že jsem měl pozitivní test na virus HIV a trpím nemocí AIDS. Až dosud jsem považoval za správné tuto informaci nezveřejňovat, abych chránil soukromí lidí v mém okolí. Teď však nadešel čas, aby se moji přátelé a fanoušci dozvěděli pravdu. Doufám, že všichni se připojí ke mně, mým lékařům a lidem, kteří na celém světě bojují proti této strašné nemoci.
Mé soukromí pro mě vždy bylo velice důležité a jsem známý tím, že jsem poskytoval jen velmi málo rozhovorů. Prosím tedy o pochopení, že tento přístup se nebude měnit.“

Nejnovější videa na MALL.TV

Sledujte MALL.TV na všech zařízeních

Životy slavných a další oblíbené pořady MALL.TV, můžete sledovat pohodlně v mobilu, ve své Smart TV nebo na XBOXU! Stačí si jen vybrat.

App Store Google Play

MALL.TV lze sledovat na všech těchto platformách a zařízeních:

Apple TV PC Tablet Mobil Internet XBOX Smart TV
mobilní aplikace

Životy slavných je neziskový projekt, který využívá volné dostupnosti společné práce autorů a uspořádává výsledky jejich úsilí na jednom místě tak, aby nejlépe posloužilo svému úmyslu - výuce v českých školách a bylo k dispozici učitelům a učitelkám bez zbytečných bariér.